Správa počítačových sítí

Nabízíme profesionální správu počítačové sítě, kterou nevnímáme jen jako "že to nějak funguje", ale největší důraz klademe na zabezpečení sítě z vnějšku i z vnitřku sítě. Správa sítě zahrnuje pravidelnou kontrolu serverů, firewallu, poštovního serveru, zálohování dat. Samozřejmostí je dodržování a kontrola správného licencování instalovaných softwarových produktů, aby měl klient vše správně licencované a nedostal se tak do problémů při případné kontrole.

Vývoj software

Vyvíjíme software dle požadavků zákazníků. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky, kde průběžně vyvíjíme již 20 let software pro správu agendy sporů.
Dalším naším softwarovým produktem je Docházkový systém pro My JABLOTRON.

Zabezpečovací systémy  JABLOTRON

Naše firma je certifikovaným montážním partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s. Montujeme kvalitní alarmy JABLOTRON JA-100 s revolučním ovládáním. K tomuto systému jsme vyvinuli unikátní docházkový systém pro malé a střední firmy, který využívá webovou samoobsluhu My JABLOTRON. Tento náš docházkový systém byl oceněn prvním místem v soutěži Vychytávka s JABLOTRON 100 v roce 2015.

Prodej hardware a software

Prodej hardware a software je pouze jako doplňková činnost k námi poskytovaným službám. Díky tomu dokážeme našim zákazníkům dodat komplexní řešení, které splňuje jejich požadavky a hardware a software je plně kompatibilní. V případě problémů s IT nemusí zákazník řešit, zdali je problém způsoben chybou hardwaru či softwaru, ale obrací se vždy přímo na nás, jako dodavatele všech částí informačních technologií.