Pořízení docházkového systému

Přestože ovládání aplikace Docházkový systém pro MyJABLOTRON je intuitivní a uživatel se ho rychle naučí i bez zdlouhavého školení a studování manuálů, tak instalaci musí provádět certifikovaná montážní firma společnosti JABLOTRON ALARMS a.s., jelikož při konfiguraci aplikace je nezbytná i konfigurace systému JABLOTRON 100. Z tohoto důvodu není k dispozici demoverze programu, jelikož k fungování aplikace docházkového systému je nezbytná konfigurace alarmu a jeho doplnění o nezbytné hardwarové komponenty.

Při pořízení docházkového systému mohou nastat následující možnosti:

1. Alarm JABLOTRON 100 již máte

Kontaktujte montážní firmu, která Vám instalovala alarm a sdělte montážní firmě požadavek na instalaci Docházkového systému pro MyJABLOTRON. Vaše montážní firma Vám zkonfiguruje alarm a nainstaluje náš software. Pokud Vaše montážní firma náš docházkový systém ještě neinstalovala, tak se s námi spojí a domluví se s námi na dalším postupu. Pokud chcete systém dodat a nainstalovat přímo od nás, nebo Vaše montážní firma neinstaluje náš docházkový systém, tak i přesto budeme potřebovat kontakt na Vaši montážní firmu, jelikož instalace vyžaduje zkonfigurování systému JABLOTRON 100 a my nechceme obcházet montážní firmy. Naopak preferujeme spolupráci s montážními partnery firmy JABLOTRON ALARMS a.s.

2. Nemáte žádný alarm a chcete si pořídit kvalitní alarm JABLOTRON 100 včetně docházkového systému

Kontaktujte Vámi vybranou certifikovanou montážní firmu alarmů JABLOTRON ve Vašem okolí. Vámi vybraná montážní firma provede návrh zabezpečení Vašeho objektu a namontuje kvalitní a moderní alarm JABLOTRON 100 s revolučním ovládáním včetně Docházkového systému pro MyJABLOTRON.

3. Máte již instalován jiný alarm než JABLOTRON 100

Kontaktujte Vámi vybranou certifikovanou montážní firmu alarmů JABLOTRON ve Vašem okolí. Vámi vybraná montážní firma Vám provede kalkulaci výměny stávajícího alarmu za kvalitní a moderní alarm JABLOTRON 100 s revolučním ovládáním. Pokud není výměna stávajícího alarmu možná, tak i tak je možné pořídit Docházkový systém pro MyJABLOTRON. Řešením je instalace pouze ústředny a přístupového modulu pro záznam příchodů a odchodů. V budoucnu je pak možné systém kdykoliv rozšířit o příslušné detektory a využít tak naplno všech výhod moderního alarmu JABLOTRON 100 s revolučním ovládáním.

4. Jste certifikovaná montážní firma alarmů JABLOTRON 100

Kontaktujte nás nebo níže uvedené velkoobchodní prodejce Jablotronu, kde Vám bude poskytnuto více informací včetně možnosti poskytnutí testovací licence pro montážní partnery a instalačního manuálu s popisem nastavení ústředny alarmu JABLOTRON 100, nastavení MyJABLOTRON a instalace a nastavení aplikace Docházkový systém pro MyJABLOTRON.

STASA s.r.o.
Pobočky: Praha, Brno, Olomouc, Plzeň, Zlín, Ústí nad Labem
www.stasanet.cz 
Tel.: +420 272 660 193

Milan Rus - DETEC
Brno
www.detec.cz  
Tel.: 547 241 849

E*tech, spol. s r.o.
Pobočky: Praha, České Budějovice, Plzeň, Jihlava
www.etechcz.com  
Tel.: 296 411 212

AT NOVA s.r.o.
Valašské Meziříčí
www.atnova.cz 
Tel.: 571 627 814